ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Досъдебно производство за държане на наркотични средства е започнато срещу 22-годишен от Нови пазар, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Шумен, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Около 01.30 часа на 9-ти юни за проверка на ул.”Плиска” в Нови пазар е спрян водач на лек автомобил БМВ “318” с добричка регистрация. Униформените установили, че на предната лява седалка има плик с остатъци от бели кристали. Намерени са две угарки от цигари, както и пликче два грама суха зелена маса. Експертиза ще установи видът на наркотичното вещество. За срок до 24 часа е задържан 22-годишният Д.А. Работата по изясняване на случая продължава.
свързани новини
Спипаха двама с хероин в Сандански
6968
на 08.06.2015
Пак затварят едната тръба на тунел "Топли дол" на "Хемус", ето кога
7012
преди 15 часа
80 души се потрошиха от поледиците в Русе
10692
преди 16 часа
Проверяват сигнал за насилие във врачанска детска градина
9228
преди 16 часа


