ГОРЕЩО
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Районно управление „Полиция”-Правец било образувано досъдебно производство, след като при извършена проверка в кафе-аперитив и къща в града били установени общо 7800 къса цигари от различни търговски марки без български акцизен бандерол, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-София.
препоръчано
В хода на проведеното разследване е установен извършителят на деянието - С.В. на 56 години от Правец, на когото е повдигнато обвинение за извършено престъпление по чл. 234, ал.1 от Наказателния кодекс. наложена му е мярка за неотклонение „подписка“ и делото е изпратено в районната прокуратура в Ботевград с мнение за съд.


