ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В ранните часове на деня полицаи от РУП – Средец са спрели за проверка баничарка, защото им направило им впечатление, че возилото криволичи по пътя. Шофьорът – 34-годишният Ж.Г от Средец, бил накаран да духа на дрегера и резултатът бил шокиращ.
Апаратът показал рекордните 3.08 промила – количество алкохол, равняващо се на повече от литър и половина твърдо.
Средецките полицаи спрели за проверка и друг автомобил „Део Нубира”, който също правел съмнителни „маневри” на пътя. Те подали дрегера на 25-годишния шофьор – Н.Д., също от Средец и той отчел ужасяващите за младеж на тази възраст 2.29 промила.
И по двата случая е образувано бързо полицейско производство.
препоръчано
свързани новини
Мъртво пиян шофьор се нацепи в дърво
10630
на 11.10.2016
Мъртво пиян шофьор влетя в двор, едва не събори къща в Монтанско
10677
на 10.10.2016
Мъртво пиян шофьор се заби в къща
10316
на 10.10.2016


