BG EN

Спипаха непълнолетен апаш, плячкосвал мобилни телефони

Крими

Спипаха непълнолетен апаш, плячкосвал мобилни телефони

7106
на 14.09.2020
Спипаха непълнолетен апаш, плячкосвал мобилни телефони
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Младеж на 17 години е задържан за кражба на мобилен телефон в хода на специализирана операция. На 12 септември на територията на РУ-Твърдица е проведена операция по предотвратяване, пресичане и разкриване на престъпления по линия "Кражби".

Полицейските служители са установили и задържали 17-годишния Б.Б. от село Сборище за кражба на мобилен телефон, собственост на 22-годишен мъж от град Твърдица.

Инкриминираната вещ е иззета и предадена. По случая е образувано досъдебно производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК