ГОРЕЩО
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
7916 къса цигари са открити и иззети от 46-годишен в Кюстендил, съобщиха от Областна дирекция на МВР. Полицейската проверка на лек автомобил „Пежо“, управляван от мъж с инициали Р.И. от Перник, е извършена снощи около 21.00 ч на ул. „Овощарска“.
препоръчано
Превозваните цигари са от различни марки и без български акцизен бандерол. По случая е започнато досъдебно производство в Районно уоравление "Полиция" - Кюстендил.


