ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъртво пиян шофьор, който препускал с бясна скорост из улиците на Бяла Слатина, са заловили полицаите в града, съобщава Tribali.info.
препоръчано
По време на специализирана полицейска операция служителите на реда в Бяла Слатина спрели за проверка лек автомобил „Мерцедес 190Е”, собственост на С.Г. от град Павликени. Колата била управлявана от П.П. от ловешкото село Осиковица.
Водачът е тестван за алкохол с дрегер. В издишания въздух са отчетени 2.5 промила алкохол. Полицаите са му издали и талон за медицинско изследване.
Съставен е акт на шофьора и е уведомен дежурния прокурор.
Започнато е досъдебно производство по описа на районното полицейско управление в Бяла Слатина.


