ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
Приеха оставката на Делян Добрев като депутат - четирима негови колеги от ГЕРБ не го пускат
ТРАГЕДИЯ В УГЪРЧИН! Две жени и мъж са открити мъртви, подозират убийство от страст
Шестима министри на вътрешните работи получиха доклад от 250 страници - милиони са отивали за ремонти и служебни облекла, вместо за превенция на катастрофите
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на РУ Свищов са заловили 35-годишен рецидивист в момент на извършване на престъпление.
препоръчано
Сигналът е подаден от жител на града, който е отивал към лекия си автомобил и е забелязал как непознат реже гумите на колата му "Форд Ескорт".
Собственикът подал сигнал и след минути на място пристигнали полицаи. Оказало се, че извършителят е известен на МВР и осъждан. В РУ Свищов е образувано бързо производство по чл. 216, ал.1 НК.
Десетки коли осъмнаха с нарязани гуми в столичен квартал
17085
на 05.07.2021


