BG EN

Спипаха 14 нелегални имигранти на ГКПП „Дунав мост”

ЧАС ПИК

Спипаха 14 нелегални имигранти на ГКПП „Дунав мост”

6835
на 01.10.2015
Спипаха 14 нелегални имигранти на ГКПП „Дунав мост”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четиринадесет нелегални имигранти са задържани за денонощие на ГКПП „Дунав мост”, предаде БТА.

препоръчано

Единадесет сирийци са били задържани в нощта срещу сряда, съобщиха от Районната прокуратура в Русе.

В около 2.00 часа камион с турска регистрация, пътуващ от Турция за Румъния, е бил спрян за проверка на граничния пункт. Мигрантите са били открити в товарното помещение. Смята се, че те са влезли в него след като са откачили въжето на ремаркето. Сред задържаните има осем деца, две жени и един мъж.

Мигрантите са били осъдени на пет месеца условно с три години изпитателен срок. Изпратени са в специализирания дом за временно настаняване на чужденци в Елхово.

Вторият случай на залавяне е от сряда вечерта. В около 21.30 часа, в камион с беларуска регистрация са били открити трима младежи да възраст между 25 и 30 години. И тримата са от Афганистан. Превозното средство пътувало от Турция за Беларус. Младежите се качили в товарния автомобил на турска територия, след като срязали брезента на камиона. И тримата са задържани.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК