BG EN

Спират водата в столичния "Люлин" на 2 януари

Животът днес

Спират водата в столичния "Люлин" на 2 януари

7843
на 30.12.2013
Спират водата в столичния Люлин на 2 януари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във връзка с монтажа на водопроводни връзки по ул. „Ген. Асен Николков” в ж.к. „Люлин” 8 се налага спиране на водоподаването на 2 януари 2014 г., четвъртък, от 10.00 до 22.00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района между бул. „Европа”, ул. „Беравица”, ул. „Крим” и ул. „Годеч“, съобщиха от дружеството.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска разположена на кръстовището на ул. „Тодор Г. Влайков” ъгъла с ул. „Балатон“.

След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.

Спирането на водата в квартал „Люлин“ 8 е по проект, който не се изпълнява от „Софийска вода“. Възможно е подобни прекъсвания на водоснабдяването да възникват до приключване на въпросния проект.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК