ГОРЕЩО
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
Световен футбол
Споразумение? Борусия пуска Обамеянг в Арсенал срещу 63 милиона евро
7691
на 29.01.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лондонският Арсенал и Борусия Дортмунд са стигнали до споразумение по трансфера на нападателя на "жълто-черните" Пиер-Емерик Обамеянг. Според "Кикер" той ще бъде продаден за 63 милиона евро, като в сделката не е включен френският таран на "артилеристите" Оливие Жиру.
От Борусия искаха Жиру под наем с опция за закупуване като част от сделката, но лондончани изключиха този вариант. Според информацията на "Кикер" в Борусия вече са намерили заместник на Обамеянг в лицето на французина Антони Модест, който играе в момента в китайското първенство.
препоръчано
свързани новини
Арсенал с офанзива за Обамеянг
8063
на 03.01.2016
Спортал
Арсенал готви оферта за Обамеянг
11129
на 17.04.2015
Още през зимата! Обамеянг с нов отбор!?
8451
на 26.11.2017
Нещо става с Обамеянг в Дортмунд
11316
на 17.11.2017


