ГОРЕЩО
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Александър Йорданов: Кабинетът "Желязков" толкова добре управлява, че и в оставка "самолетът" си лети нормално - протестърите са много, но пилоти няма
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Балкани
Според румънския външен министър турското членство в ЕС е в интерес на икономиката
2876
на 23.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Румънският министър на външните работи Теодор Мелечану заяви, че членството на Турция в ЕС може да засили икономическите отношения между двете държави, предаде Anadolu Agency.
препоръчано
„Разчитаме на възможността Турция да стане пълноправен член на ЕС. Това би създало добра основа за нашия контекст не икономически отношения“, посочи Мелечану. Той добави, че развитието на турските инвестиции е нещо важно за страната му.
Мелечану добави, че настоящият официален търговски обмен на сума от 4,8 млн. долара между двете държави не отразява точния му обем. „Затова и се интересуваме в откриването на сфери на сътрудничество между Румъния и Турция“, добави той, цитиран от Фокус.
Още един дрон се разби в полето на Северна Турция
9496
преди 11 часа
Експерти от ЕС обследват епидемията от шап в Северен Кипър
5855
преди 12 часа
Вучич: Запасите от гориво в Сърбия свършват до средата на януари
8710
преди 14 часа
Мицкоски пак влезе в спор с Гърция: За мен Македония е свещено име
18806
преди 16 часа


