BG EN

Сравниха Обама с черно и слабо кафе

СВЕТЪТ ДНЕС

Сравниха Обама с черно и слабо кафе

9868
на 22.06.2015
Сравниха Обама с черно и слабо кафе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съпругата на израелския вицепремиер Джуди Шалом Нир-Мозес публикува в Туитър расистка шега за американския президент Барак Обама, след която се извини публично. "Знаете ли какво е "Кафе Обама"? Черно и слабо", написа съпругата на израелския политик на английски в своя акаунт в социалната мрежа. Неподходящата й шега събуди вълна от недоволство, след която тя трябваше публично да се извини и да изтрие публикацията от профила си. В друг пост тя призна, че е сгрешила с тази "неудачна шега" и увери, че харесва хората, независимо от тяхната религия или раса. Самата Джуди Шалом Нир-Мозес е известна журналистка, наследница на една от най-големите медийни империи в страната. В туитовете си тя даде да се разбере, че съпругът й не знае нищо за скандалната публикация. "Надявам се да остана омъжена, след като съпругът ми се прибере и разбере какво съм направила", написа тя в мрежата. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК