BG EN

Среднощен коалиционен съвет - партиите мъдруват как да формират правителство на малцинството

Политика

Среднощен коалиционен съвет - партиите мъдруват как да формират правителство на малцинството

26255
на 08.06.2022
Среднощен коалиционен съвет - партиите мъдруват как да формират правителство на малцинството
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На насрочения за тази вечер коалиционен съвет - партньорите в коалицията трябваше да изглаждат противоречията си за актуализацията на бюджета. След напускането на "Има такъв народ" и обявеното оттегляне на техните министри обаче дневният ред се епроменил.

препоръчано

Тази вечер щяло да бъде обсъждано търсене на мнозинство в парламента и как се формира правителство на малцинството.

Информацията за провеждане на коалиционен съвет идва от БСП и "Демократична България". От пресцентъра на МС твърдят, че няма да има коалиционен съвет. Към 20:00 часа нито един от коалиционните партньори не се появи пред медиите. Предполага се, че са влезли през страничните входове, предаде БНР.

Единственото сигурно засега е, че ИТН няма да участва.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 144
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК