ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Среднощна сцена в стил "Бързи и яростни" на "Тракия"! Кола летяла с 200 км/ч предизвика зверска катастрофа!
24742
на 10.03.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екшън в стил "Бързи и яростни" се разигра преди броени минути близо до първи километър и полицейската караулка на магистрала "Тракия" и околовръстен път.
препоръчано
Кола движеща се с около 200 км в час се блъска в друга и се преобръща няколко пъти във въздуха.
На мястото на инцидента в момента са пристигнали екипи на полицията, пожарната и Бърза помощ. В блъснатия автомобила има информация за пострадали две жени. На пожарникарите се е наложило да режат смачканата като консерва кола, за да извадят двете пострадали. Оказана им е първа медицинска помощ.
Шофьорът, предизвикал катастрофата, е на около 40 години. Предполага се, че е употребил алкохол. Той не е пострадал сериозно.


