ГОРЕЩО
БРУТАЛНА ИЗРОДЩИНА! Изкопали трап в гробище и бутнали вътре отвлечената жена от Горна Оряховица
ГОРЕЩО В ПИК! Бащата на адвоката от ППДБ Стоян Мемцов, свързван с неонацистите от "Кръв и чест" - комунист и собственик на явочна квартира на ДС (СНИМКИ)
НОВО 20! ЦИК обяви: Машините за президентските избори през октомври са с изтекла гаранция
БЕЛЕЗНИЦИТЕ ЩРАКНАХА! Три нацита от "Кръв и чест" остават зад решетките, баща и син - сред най-отявлените активисти на неонацистите
Явор Колев: ТикТок не е съдебна зала - случилото се в Пловдив е ужасно, но си има предистория...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиян шофьор удари патрулен автомобил на Пътна полиция в София през изминалата нощ. Инцидентът е станал на булевард "Черни връх", докато полицаите са проверявали друга кола. Водачът е задържан.
препоръчано
Пробата с дрегер на водача е показала близо два промила алкохол. Той се е движил със загасени фарове на автомобила си около полунощ по булевард "Черни връх" в София. След като е загубил контрол над колата е ударил полицейският автомобил.
Няма пострадали полицаи при инцидента. Униформените служители са били на мястото заради проверки, които са извършвали. По случая е образувано досъдебно производство.
Македонец свещеник измами доверчиви миряни
1099
преди 3 минути
Разходите за пенсии скочиха с над 10% за година
3115
преди 18 минути
Катастрофа блокира движението на бул. "Сливница" в София (ВИДЕО)
6305
преди 45 минути


