ГОРЕЩО
ШИРОК ПРОФИЛ: Лама Иво контактувал с извънземни, правил е хипнози и се подвизавал като шаман
Станислав Анастасов РАЗОБЛИЧИ Мирчев: На лъжата краката са къси - знаем защо той пуска фалшиви димки по време на изслушването за трагедията в хижа "Петрохан"
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Директорката на училище "Космос" поверила двамата си сина на Калушев
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Срещата на финансовите министри от Еврозоната е приключила без постигането на решение за Гърция, като се очакват нов кръг преговори в следващите дни, съобщават европейски представители. "Срещата на Еврогрупата приключи. Работата продължава. Институциите (кредиторите от ЕЦБ и МВФ)оценяват предложенията", заяви финландският финансов министър Александър Стуб.
препоръчано
В същото време европейският комисар за въпросите на еврото Валдис Домбровски заяви, че се очаква групата да заседава отново тази седмица. "Имаме нужда от сделка в следващите дни", каза той.


