ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Част от най-старата къща във Велико Търново се срути днес на ул. "Никола Пиколо". Няма пострадали при инцидента.
препоръчано
Къщата е принадлежала на сестрата на Никола Пиколо - Анастасия. Постройката е на 3 века, в нея е отсядал и Васил Левски.
Сегашният собственик е чакал 2 години, за да получи разрешение за ремонт от Института за недвижимо културно наследство.
Къщата е необитаема. Вероятно под напора на мокрия сняг старата конструкция на имота не е издържала.
Пловдивчанин не издържа, нае багер и ремонтира път в Родопите (СНИМКИ)
20159
преди 6 часа
Полицията издирва мъж от Средногорци, излязъл да вади картофи
15277
преди 8 часа
Абитуриентката Деница Малчева е 58-та Царица роза
10247
преди 10 часа
ПАЗЕТЕ СЕ: Нови случаи на сифилис и СПИН в Монтанско
15262
преди 16 часа


