BG EN

Срути се част от подпорна стена на Небет тепе в Пловдив

Региони

Срути се част от подпорна стена на Небет тепе в Пловдив

27234
на 02.04.2025
Срути се част от подпорна стена на Небет тепе в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Част от подпорна стена в източната част на Небет тепе се е срутила най-вероятно вследствие на дъждовете през последните дни - съобщи в профила си във Фейсбук кметът на Пловдив Костадин Димитров. 

препоръчано

"Тя не попада в обхвата на проекта за реконструкция на археологическия комплекс. Направихме оглед с кмета на район “Централен” Георги Стаменов. Разпоредих детайлно обследване на състоянието на стената, за да бъде установено точно какви действия да предприемем. Работим активно и вече разговарях по въпроса с арх. Румяна Пройкова. Ще ви информирам за решенията" - допълва кметът на Пловдив. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО) ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК