BG EN

Сръбска плеймейтка си прави партия (снимка)

Балкани

Сръбска плеймейтка си прави партия (снимка)

13966
на 31.07.2013
Сръбска плеймейтка си прави партия (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сериозно намерение да влезе в политиката е изразила една от известните “плеймейтки” в Сърбия, известна като Стания. “Там мога да постигна амбициите си. Интересувам се от работа в парламента, министерство или дипломацията,” казва пред в. “Информер” старлетката, която уточнява, че не иска да бъде запомнена само с голите си фотографии.“Смятам, че имам данните за тази работа. Комуникативна съм, наскоро ще се дипломирам с икономика и търся по-сериозна работа. Не искам да ме помнят само заради снимките и риалититата, колкото и хитови да бяха,” казва Стания. 

Засега тя не е член на никоя партия, на провокативния въпрос на коя партия е лидер вицепремиерът Чедомир Йованович, отговори, че не се сеща. Това всъщност не я интересувало, тъй като щяла да създаде собствена партия и с нея да се яви на изборите.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК