BG EN

Станимир Пеев е новият председател на Държавния резерв

ЧАС ПИК

Станимир Пеев е новият председател на Държавния резерв

45803
на 12.11.2014
Станимир Пеев е новият председател на Държавния резерв
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Правителството определи на своето редовно заседание Станимир Пеев за председател на Държавна агенция „Държавен резерв и военновременни запаси“, съобщиха от пресцентъра на Министерски съвет.

препоръчано

Със същото решение министрите освободиха Емил Колев като председател на агенцията.

Станимир Пеев е ръководил агенцията в периода от август 2009 г. до май 2013 г. Преди това е бил кмет на Район „Панчарево“ в Столична община. Магистър е по право от СУ „Св. Климент Охридски“.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК