BG EN

Станишев: ГЕРБ превърна ДАНС в инструмент за репресии

ЧАС ПИК

Станишев: ГЕРБ превърна ДАНС в инструмент за репресии

4308
на 19.07.2013
Станишев: ГЕРБ превърна ДАНС в инструмент за репресии

Тя бе подчинена на Бойко Борисов и Цветан Цветанов, обяви лидерът на БСП

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"По време на управлението на ГЕРБ Държавна агенция "Национална сигурност" (ДАНС) беше превърната във формация, изпълняваща политически интереси. Извършваха се репресии".

препоръчано

Това каза в парламента лидерът на БСП Сергей Станишев по време на дебатите за избора на Владимир Писанчев за председател на ДАНС.

По време на миналото управление ДАНС била подчинена на двама души - на премиера и на министъра на вътрешните работи.

"Време е службите да заработят в интерес на държавата. Контрабандата да спре. Корупцията и престъпността да бъдат пресечени", поясни Станишев.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК