ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Готови сме да преговаряме с ГЕРБ. Може това да стане в зала Изток или в зала Запад на Народното събрание. Те обаче трябва да се върнат в парламента". Това заяви преди минути Сергей Станишев на брифинг на "Позитано" 20.
препоръчано
Червеният лидер заяви, че трябва да се направи всичко възможно, за да излезе страната от икономическата криза.
"Ипотечните кредити трябва да се облекчат, за да се подпомогнат много български граждани, които са техни потребители", каза Станишев.
Очаквайте подробности!


