BG EN

Станишев и Бареков нямат срам

РЕТРО

Станишев и Бареков нямат срам

29296
на 30.01.2015
Станишев и Бареков нямат срам
Автор:   "Ретро"

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тези дни беше публикувана официална информация от Брюксел. Специален екип от централата на ЕС е класирал евродепутатите в зависимост от тяхната активност в Европарламента и ефекта от работата им. Отново срам за България, при това много голям!

препоръчано

От 751 евродепутати нашият богопомазан Бареков, дето тук се плюнчеше с кухи речи и се правеше на най-големия умник на 21-ия век, заема едно от предпоследните места - 744 –то. Направил е от трибуната едно единствено изказване, по-кратко от минута, с което е поискал пари за пострадалите от пороите. Не много „по-напред” – на 725-то място по ефективност, е червеният Станишев, известен напоследък като Брюкселския принц. И той до неотдавна се дуеше подобно на амбициозен пуяк, уж нарочен от неизвестни свръхсили да управлява държавата, а защо не Европа или света. А бе Станишев, а бе Бареков, плужеци самовлюбени, засрамете се!

 

Велизар Кантарджиев, София

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК