ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Най-вероятно е хвърлена сигнална шашка, казват от полицията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Станцията на лондонското метро Чаринг Крос днес бе опразнена за около половин час заради задимяване, предаде ТАСС, позовавайки се на полицията в британската столица.
Причината за задимяването вероятно е димна шашка, хвърлена от някой от многобройните футболни запалянковци, отправили се за финала на Купата на Англия по футбол между отборите на Манчестър Юнайтед и Кристал Палас. След разсейване на дима станцията отново е отворена за пътници.
препоръчано
Ужас! Лондон ще остане без метро цяла седмица
10585
на 12.08.2015


