BG EN

Старата любов ръжда не хваща! Антон Хекимян се върна при гаджето си, ще вдигат сватба?

ЧАС ПИК

Старата любов ръжда не хваща! Антон Хекимян се върна при гаджето си, ще вдигат сватба?

25737
на 21.12.2015
Старата любов ръжда не хваща! Антон Хекимян се върна при гаджето си, ще вдигат сватба?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Антон Хекимян се връща при гаджето си. Тв водещият е на път официално да предложи брак на приятелката си Василена, издават негови колеги.

Журналистът и репортерката са заедно от две години, но наскоро се разделиха. Според хора от обкръжението им, причина за това са натоварените им графици и малкото време, което имаха един за друг.

„Той е много зает и става изключително рано сутрин. Работи цял ден, а след това си ляга рано. Василена пък работи в конкурентна медия, в предаването на Милен Цветков и почти им беше невъзможно да се видят“, разкриват техни познати, пише столичен вестник.

Въпреки това, в последно време водещият и приятелката му правят компромиси за връзката си и се стараят да намират повече време един за друг. Двамата бяха засечени на концерт на Лили Иванова в столичен клуб, а след това и на премиерата на филма на Мариус Куркински „Някой посети душата ми“, в НДК.

Взели са си поука и сега колкото и да им е трудно, намират време един за друг“, коментират близките им.

Хекимян дори я е запознал със семейството си, а те изключително много се радват, че той най-после си е намерил свястно момиче, с което да създаде семейство. Самият той не е далеч от мисълта за брак и обмисля скоро да купи диамантен пръстен.

„Много съм романтичен, но рядко намирам време за жестове, покрай работата. Заетостта и на двама ни е много голяма и трудно успяваме да си отделим дори по няколко часа само за нас. А всяка жена иска да е на първо място в живота на мъжа, не да е след работата му. Надявам се да намерим баланс“, споделя журналистът.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК