ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Борисов: Опустошително е мълчанието на ППДБ за записа, в който машинното гласуване беше определено като "ала-бала с президента"! Забравиха ли как Радев ги нарече шарлатани (ВИДЕО)
Италианският „Република“ гърми: Олигархът Божков е притежавал незаконно 300 древноримски артефакти
Радев обяви: Връчва първия мандат след Нова година
ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ! Костадинов и Пейков пак събраха погледите в пленарна зала - Рая Назарян прекъсна заседанието заради крясъци и обиди (ВИДЕО)
ДЪНОТО! Хора на "Правосъдие за всеки” и на БОЕЦ се млатят помежду си на мижавия протест пред Съдебната палата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Великотърновски криминалисти разследват телефонна измама в размер на 1 800 лв. Вчера около обяд непозната се обадила на домашния телефон на 81-годишен мъж от с. Ресен и се представила за внучката му. След това обяснила, че си е счупила крака и са й нужни пари за операция. В разговора се включил и мъж, който се представил за лекар и обяснил, че ако не се съберат пари за операция, ще се наложи кракът да бъде ампутиран.
препоръчано
При повторно позвъняване на дядото било съобщено, че санитар го чака пред дома му, за да вземе парите. Възрастният човек събрал поисканата сума и след това я предал на мъж висок около 175 см, с бяла кожа и къса коса. По случая е образувано досъдебно производство.
Разследват разстрела на куче в Дунавци
9110
преди 15 часа
Прокуратурата повдига обвинение на вандал, унищожил 215 надгробни плочи
12285
преди 17 часа


