ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ЖИВОТ В СТРАХ: Наркомани и локали нападат хора в един от най-скъпите квартали на София, кметът от ППДБ нехае (СНИМКИ)
Плеймейтка с РАДИКАЛЕН ХОД след кончината на Дилов-син
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Районният съд в Пазарджик ще гледа мярката за неотклонение на задържания наемател на оранжерията в пазарджишкото село Мало Конаре, където беше открита фабрика за марихуана. Съдебното заседание започва днес в 11 ч.
препоръчано
Фабриката за марихуана бе разкрита в землището на пазарджишкото село Мало Конаре при съвместна операция на прокуратурата и полицията. Задържан бе наемателят на оранжерията, където са отглеждани растенията на около 5 декара площ. Той е криминално проявен, осъждан е за документни измами с ДДС и е бивш затворник. Наложена му е мярка за неотклонение задържане под стража за 72 часа. Днес съдът трябва да се произнесе дали той ще остане в ареста.
Мъже нападнаха полицаи при сигнал за силна музика в Зетьово
6962
преди 2 часа
Спипаха контрабандни лекарства и фалшиви стоки на „Капитан Андреево“
7797
преди 4 часа


