ГОРЕЩО
Двама мъже и две жени са били намушкани в София
ИЗВЪНРЕДНО! Излезе становището за Андрей Гюров - Съдът на ЕС му отряза главата
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ТЕЗИ ЧЕТИРИМА ЕВРОДЕПУТАТИ опитаха да спънат ЕС в борбата с нелегалната миграция
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възрастни мъж и жена от Свищов станаха жертва на телефонни измамници вчера, съобщават от великотърновската полиция.
препоръчано
Те били заблудени от непознати, позвънили на домашните им телефони по схемата "покупка на климатици".
68-годишният мъж убеден, че разговаря със свой познат, дал на измамниците 790 лв., а 85-годишната му съгражданка, уверена, че помага на внука си за покупката на климатици предала сумата от 1500 лв.
След направените договорки по телефона пред жилищата на двамата бил изпратен млад мъж, който взел парите и незабавно се оттеглил. По двата случая са образувани досъдебни производства.
свързани новини
Поредният дядо платил за "климатици"
5371
на 16.08.2015
Двама мъже и две жени са били намушкани в София
13724
преди 17 минути
Инсулт повали майката на Десислава Иванчева
26867
преди 4 часа


