ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В четвъртък стачка на държавните служители във Великобритания ще доведе до затварянето на хиляди училища, библиотеки и бюра по труда, както и до спиране на събирането на боклук и издаването на паспорти, съобщава РИА Новости.
препоръчано
Над един милион британски държавни служители ще вземат участие в 24-часовата стачка. Те искат повишаване на заплащането на труда. По данни на профсъюзите от момента на идването на правителството на Дейвид Камерън на власт, заплатите са паднали с 20%, докато цените са се повишили.
РОКАДА В БНТ: Важна дирекция с нова секси шефка
33672
преди 2 часа
ВНИМАНИЕ! Спряха движенението на магистрала "Тракия" заради пожар
15405
преди 2 часа


