ГОРЕЩО
74% от потребителите на efbet предпочитат новия им сайт като по-удобен, функционален и интересен
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Симон Милков със скандални разкрития: Кандьо е абсолютен циркаджия! Бойко Рашков и Иван Демерджиев използват МВР за политически, користни цели и разчистване на сметки. Всички знаем за коя партия работят Кандев и Дечев (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ПИК TV! Пиар експертът Максим Бехар с пълна дисекция на предизборната кампания: Един политик трябва да продава доверие на хиляда процента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с екшън анализ: Президентът Йотова все повече ще съжалява за Гюров (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работата на римското летище Фиумичино бе сериозно нарушена заради стачка на наземния персонал на авиокомпанията Alitalia, предаде ИТАР-ТАСС. Очаква се стачката да продължи и днес. Летищните власти обявиха, че са готови да предприемат мерки срещу компанията.
„Недопустимо е, че хората не могат да излязат от самолетите в продължение на 40-45 минути, защото не е сложена стълбата и не могат да си получат багажа. На летището в този момент се наблюдава интензивен трафик заради летния сезон”, се казва в съобщение на Националното управление на гражданската авиация.
препоръчано
Внимание, шофьори в Гърция: Нова измама на пътя с "развалена кола"
10455
преди 1 часа
Иранска делегация пристига в Исламабад за преговори със САЩ
6681
преди 2 часа


