ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало с протест срещу Тик-Ток пърформансите на ППДБ
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специалният представител на ООН за Сирия Стефан де Мистура призова да не се допуска подкопаване на политическия процес в Сирия в резултат на терористичните актове в Дамаск, се казва в изявление, разпространено от офиса на висшия дипломат, предава РИА Новости.
препоръчано
„След последната среща в Астана и преди Женева не трябва да допускаме действията, насочени към подкопаване на политическия процес, да се окажат успешни“, се подчертава в изявлението.
По-рано в сряда няколко бомбени нападения разтърсиха сирийската столица Дамаск. При експлозиите загинаха 35 души, като нито една екстремистка групировка все още не е поела отговорност за случилото се, припомнят от агенцията.
Арестуваха мъж за размирици на летище Хийтроу
2602
преди 20 минути
Избраха новата "Мис Франция"
6576
преди 30 минути
Перу спипа над 3 тона кокаин, предназначен за Белгия
3313
преди 40 минути


