ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мая Илиева разходи вчера из дъждовна София чадър за малко над 3 стотака, пише HotArena.
Вдовицата на Главния е жена, на която не липсват нито пари, нито стил. Тя държи всеки елемент от външния й вид да е марков и затова не се свени да даде половин средна работна заплата за аксесоара, предпазващ от капризите на времето.
Милионерската наследница се сдобила с марковия чадър по време на последния си шопинг тур в Милано, където чадърът била намалена на 155 евро. Илиева обаче го използва не за дълги разходки по жълтите павета, а най-вече за да се придвижи от входа на къщата си до лъскавия си автомобил.
препоръчано
свързани новини
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
2375431
на 21.02.2026
Какво ни чака в годината на Огнения кон
240337
на 14.02.2026
Хороскоп за всички зодии за 6 януари: Добри новини за Телците и Девите
60954
на 06.01.2026


