ГОРЕЩО
НА ВНИМАНИЕТО НА НАП И МВР! Даскалицата-русофилка Янка Такева върти имотни далавери с бащата на варненския кмет Благомир Коцев
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши треньорът на Левски Стойчо Стоев разкри, че почти няма надежда Атанас Курдов да бъде картотекиран за мача с Ботев (Пловдив) в събота.
„Жълтата му карта не е дошла. Знаете, че има проблеми между него и Астана. Кога ще стане, нямам идея, но едва ли ще успеем да го уредим навреме", коментира пред „Меридиан Мач" Стоев.
Дългоочакваното завръщане на Либан Абди пък може да стане факт най-рано идната седмица.
„Не се знае какво ще се случи, но при всяко положение развръзка за Абди ще има най-рано тогава. Не съм сигурен и не мога да ви кажа как ще се развият нещата", допълни наставникът на "сините".
препоръчано
свързани новини
Сериозни проблеми за Стойчо Стоев преди гостуването на "Ботев" (Пловдив)
6983
на 15.07.2015
Стана ясно какво ще обяви Стилиян Петров
1473
преди 5 минути
България ще играе 2 контроли през юни
4505
преди 2 часа
Мъри е бесен на селекционера на България - ето какво го извади от равновесие
19493
преди 3 часа
ГРЪМ НА "ГЕРЕНА": Капитанът на Левски спира с футбола?
13398
преди 16 часа


