BG EN

Стоичков: Надявам се Меси да вдигне титлата на "Маракана"

ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО) ЧЕЛЕН СБЛЪСЪК! БСП скочи на Руди Гела за отвратителното му държание с Илияна Йотова: Нагло използва авторитетната трибуна на президента за предизборни цели ГОРЕЩО В ПИК TV! Писателят Веселин Стаменов: Как родител пуска детето си в Мексико с "неговия лама"?! Очевидна е връзката на ППДБ с тази шайка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЧАС ПИК

Стоичков: Надявам се Меси да вдигне титлата на "Маракана"

4629
на 12.07.2014
Стоичков: Надявам се Меси да вдигне титлата на Маракана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Христо Стоичков заяви, че се надява Лионел Меси да вдигне световната титла на "Маракана" в неделя. Българската легенда се изявява като анализатор за мексиканска телевизия по време на Мондиал 2014 в Бразилия, а в интервю за испанскaта агенция "ЕФЕ" отново показа симпатиите си към настоящата звезда на Барселона.

"Вие, медиите, вдигате летвата за Меси много високо. В момента е №1 в света. Спечелил е повече трофеи от който и да е в момента. Надявам се, че в неделя той ще вдигне световната титла на "Маракана", коментира Стоичков.

"Думичката "напрежение" е чужда за Лео. Той пристигна в Барселона  много отдавна, беше много малък, а конкретно в Аржентина е свикнал постоянно да бъде в подобни ситуации и всички погледи да са върху него. Още с идването си в Испания, когато беше 12 или 13-годишен, Меси вече беше победител", каза още Камата.

"На подобно голямо първенство най-важното нещо са резултатите. Тук изиграваш седем мача, различно е от сезона на клубно ниво, когато имаш 40 мача. Сега е важно да постигнеш резултати, а не да играеш красиво", бяха думите на Сточиков за световното първенство.

" Германия има ясни идеи. В един финал обаче може да се случи всичко. Нищо не се знае, когато топката започне да се върти", сподели още легендарния №8.

"От много време насам световното първенство е повече бизнес, отколкото футбол. Блатер даде стотици милиони за построяването на стадиони, чието бъдеще след световното не е ясно. Хората с пълно право протестират по улиците", завърши легендата.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК