ГОРЕЩО
Случаят с черешите - ежедневната борба на нормалните българи срещу нецивилизованите
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
СУПЕР ШОУ! Караколев погна "набития“ Мирчев по жълтите павета - рожбата на партията от Крушари отказва да каже извини ли се на доставчика от "Глово“ (ВИДЕО)
ЕКШЪН ПРЕД "ПИРОГОВ": Автомобилът, с който транспортираха Траян от Калашниците, на косъм да пламне (СНИМКИ/ВИДЕО)
Божанков взриви Мрежата с култово меме, което ще вдигне кръвното на Асен Василев (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболната ни легенда Христо Стоичков продължава да се подиграва с вечния враг на Барселона - Реал (Мадрид). Камата е много щастлив от сериозната преднина на каталунците на върха в Примера и не спира да пуска коментари по адрес на "кралския клуб" в своя профил в Инстаграм.
Този път Стоичков публикува снимка от вестник, на която играчите на Барселона излизат на "Сантяго Бернабеу" под шпалира на колегите им от Реал. Традицията в Испания е такава, че когато един клуб стане шампион преди края на сезона, при гостуванията му играчите на съперника правят коридор и го аплодират.
"Тази снимка ще се повтаря много пъти", написа Камата.
препоръчано
свързани новини
Стоичков се извини в ефир на футболен шеф от Салвадор, когото нарече крадец
7128
на 05.03.2016

Случаят с черешите - ежедневната борба на нормалните българи срещу нецивилизованите
12059
преди 41 минути


