BG EN

Столичани ще търсят прохлада през уикенда на Витоша

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Столичани ще търсят прохлада през уикенда на Витоша

5065
на 24.07.2015
Столичани ще търсят прохлада през уикенда на Витоша
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

И този уикенд се очертава да бъде изключително горещо, като в София температурите ще достигнат 35-36 градуса. Единственият шанс за прохлада пред столичани през уикенда, изключвайки пътуване до морето, остава разходката във Витоша, пише topnovini.bg.

препоръчано

Планината ще бъде гостоприемна от към температури, като през деня те ще варират между 18 и 25 градуса. Възможно е и през двата почивни дни в следобедните часове да се развие незначителна купеста облачност.

Последният ден от седмицата се очертава да бъде по-горещ от събота. Въпреки това, в късните часове в неделя облачността ще е по-сериозна, но няма да има валежи.

свързани новини

Витоша ще предложи през уикенда идеално време за разходки, както и за правенето на пикник. Единствено по-хладно ще бъде на Черни връх, но това е нормално, имайки предвид, че е на надморска височина 2290 м. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за Баба Алино: Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за "Баба Алино": Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК