ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради горещините Столичната община организира раздаване на минерална вода от утре - 14 август, до 17 август, съобщиха от общината.
препоръчано
Водата ще се раздава безплатно до изчерпване на наличните количества от 13.30 часа. Организирани са три пункта в столицата: пред пилоните на Националния дворец на културата, на площадното пространство при храма "Св.Неделя", на Орлов мост - при езерото "Ариана" (в близост до автобусната спирка).
Водата e осигурена като дарение от бутилираща компания и ще бъде раздавана от служители на общината.
ШОК НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ! Наляха гориво за 400 лева в туби от минерална вода
26075
на 11.08.2018
Заради жегата! Раздават безплатна минерална вода в столицата
6461
на 07.08.2018
ЗАРАДИ ЖЕГАТА! Раздават безплатно минерална вода в София
6333
на 06.08.2018


