ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Не се предвижда увеличаване на местните данъци и такси през следващата година, съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова, която представи проектобюджета на общината за 2015 година.
препоръчано
Бюджетът за следващата година се предвижда да бъде над 1,46 млрд.лв., което е сравнително равно на проекта за бюджет за 2014 г., посочи столичният градоначалник. В него средствата от европейски програми и проекти ще са 391 365 млн.лв. Собствените се предвижда да бъдат 558 млн.лв., а капиталовата програма, благодарение на собствените средства, парите от приватизация и европейските средства, остава в размер на над 700 млн.лв, съобщава БТА.
Чудотворна икона на Богородица идва у нас от Хавай
1114
преди 6 минути
Лют скандал в ефир: Бащата на Сияна и адвокат се хванаха за гушите
80028
преди 3 часа
СОЛЕН ПЛАЖ: 250 евро за къпане в Седемте рилски езера
10235
преди 11 часа
Опасна играчка на пазара, екоинспекцията вече проверява
12263
преди 13 часа


