BG EN

Столичният квартал „Гевгелийски” редовно остава на тъмно. Този път за близо 16 часа

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Столичният квартал „Гевгелийски” редовно остава на тъмно. Този път за близо 16 часа

5971
на 08.09.2015
Столичният квартал „Гевгелийски” редовно остава на тъмно. Този път за близо 16 часа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От седмици столичният квартал „Гевгелийски” е на тъмно. Положението става нетърпимо в последните дни. Последният период без ток в квартала е повече от 12 часа.

препоръчано

Спирането на електричеството се налага заради прекъсването на подземен кабел. ЧЕЗ работи по отстраняване на аварията.

Жители на квартала се оплакват, че от седмица токът спира за по час-два, но сегашната авария продължава 14-16 часа, пише Блиц.

От ЧЕЗ увериха, че жителите на „Гевгелийски” ще имат захранване още днес.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК