ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ОКОНЧАТЕЛНО! Забраниха вдигането на цените на стоки и услуги без икономическа логика за 1 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
НАТО не планира военна мисия в Либия. Това заяви генералният секретар Йенс Столтенберг в рамките на срещата с министрите на отбраната на държавите от Европейския съюз, която се провежда в Люксембург, предава австрийската информационна агенция APA.
препоръчано
Германският военен министър Урсула фон дер Лайен определи Либия като „ключова страна за справяне с кризата с бежанците“, но същевременно припомни, че „решаващо е Либия сама да формулира от каква форма на помощ“ се нуждае.
Европа заяви готовност да окаже широка подкрепа на Либия от икономическа помощ до създаването на структури за сигурност.
Столтенберг: НАТО е готов да помогне на Либия
6013
на 15.04.2016


