BG EN

СТОПЛИХА ЛЕДОВЕТЕ: Катето Евро рекламира новата снаха (СНИМКА)

ФОТОГАЛЕРИЯ

СТОПЛИХА ЛЕДОВЕТЕ: Катето Евро рекламира новата снаха (СНИМКА)

16567
на 28.09.2021
СТОПЛИХА ЛЕДОВЕТЕ: Катето Евро рекламира новата снаха (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катерина Евро най-после прие новата си снаха - моделката Ивелина Чоева. Поне така изглежда отстрани...

препоръчано

Новата любов на Сашко Кадиев най-напред присъства на рождения ден на майка му. Звездата от "Оркестър без име" е родена на 1 септември, но празнува с приятели няколко дни по-късно на китно парти в къщата в Кокаляне.

Няколко дни по-късно Евро удари рамо на арт бизнеса на Ивелина. Както агенцията ни вече е информирала своите читатели, моделката произвежда ароматни еротични свещи. За да разрастне бизнеса на снахичката, проекто свекървата изрекламира гивауей на бранда на Чоева.

Сега пък Катерина Евро призна, че е гласувала изгората на Сашко да бъде обявена за Жена на годината.

"Аз гласувах за Ивелина Чоева за жена на годината!", похвали се актрисата.

Чоева е номинирана с още четири дами в категория "Общество" за своя пpoект в помощ на жени, жертви на домашно насилие.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК