ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици малчугани от хасковски детски градини и училища се включиха в акцията по озеленяване на дворовете им.
препоръчано
Инициативата е по повод седмицата на гората. Фиданките са предоставени от общинското лесничейство и общинското предприятие "Екопрогрес". Работниците от последното пък изкопаха дупките за дръвчетата.
В акцията се включиха четвъртокласници и деца от подготвителна група при ОУ "Христо Смирненски".
Дръвчета посадиха и ОДЗ 1-Хисаря, ОДЗ 18 ясла и градина, ОДЗ 3, ОДЗ 16 в двете сгради в кв. "Куба" и на бул. "Раковски", НУ "Г. С. Раковски", ОУ "Св. св. Кирил и Методий", ОУ "Паисий Хилендарски", СОУ "Васил Левски".
свързани новини
Садят фиданки за Деня на Земята в Перник
4561
на 22.04.2015
Двигател на ПВО ракета извадиха от водите край Слънчев бряг
4838
преди 46 минути
28 нови случая на морбили за седмица в област Враца
5776
преди 7 часа
Казаха има ли опасност от разпространението на антракс
7290
преди 10 часа


