ГОРЕЩО
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици държавни служители, които са застрашени от уволнение в рамките на реформирането на обществения сектор, днес излязоха на протест по улиците на Атина, предаде AFP.
препоръчано
Демонстрацията започна пред министерството на административните реформи, но бе разпръсната от полицията.
След това демонстранти се отправиха към финансовото министерство, където полицията за борба с безредиците им оказа силен отпор.
В момента в сградата на ведомството се провежда среща между представители на международните кредитори и гръцкото правителство.
Турция отваря нов митнически пункт на границата с България
6498
преди 42 минути
Откриха българска следа в кървав трилър с разчленено тяло на Халкидики
11690
преди 2 часа
Пелопонес пламна, няма опасност за хората на полуострова
10190
преди 6 часа


