ГОРЕЩО
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици клиенти щурмуваха магазините в Съединените щати в деня на големите намаления, известен още като "черен петък".
препоръчано
Голям магазин в Ню Йорк публикува кадри на нетърпеливи клиенти, които изпълниха търговския център още от ранните часове.
Периодът между Деня на благодарността и Коледа е изключително важен за търговците, тъй като допринася за до 40% от годишната им печалба.
В петъка след Деня на благодарността магазините предлагат неустоими намаления и клиентите се редят на опашка още по тъмно, за да хванат най-изгодните сделки.
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
40682
преди 9 часа
Пийт Хегсет предприе драстична реформа в структурата на американската армия
8419
преди 15 часа
CNN: Дотук Тръмп 37 пъти е казал, че „войната в Иран е към края си“
6663
преди 16 часа


