BG EN

Странен случай! БМВ падна от 10 метра в градинка в Смолян (снимки)

ЧАС ПИК

Странен случай! БМВ падна от 10 метра в градинка в Смолян (снимки)

11516
на 25.03.2014
Странен случай! БМВ падна от 10 метра в градинка в Смолян (снимки)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Странен случай на "летящо" BMW споходи жителите на Смолян. Автомобилът, който определено не е "долетял" от популярната поредица "Завръщане в бъдещето", "кацнал" върху градинка зад блок, намиращата се в централната част на града, съобщава "Труд".

препоръчано

За щастие няма пострадали, а щетите по автомобила са минимални – единствено спукани предни гуми.
Любопитен за отбелязване факт е, че колата паднала от височина 10 метра, а живущите в блока недоумяват как се е стигнало до подобен инцидент.

Автомобилът е собственост на Владимир К., чиято книжка била отнета преди месец, заради шофиране в нетрезвено състояние.


В неделя следобед Владимир решил да послуша музика с половинката си на териториите на BMW-то. Последната обаче тръгнала назад и се свлякла от паркинга по наклона надолу до ливадата над блока.

"40 години живея в този блок не съм си представяла, че кола може да падне на тази ливада, на която си варим бурканите", тюхкаше се пенсионерка.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК