BG EN

Страните от Г-20 изразиха решимостта си да защитят свободната и честна търговия

СВЕТЪТ ДНЕС

Страните от Г-20 изразиха решимостта си да защитят свободната и честна търговия

3567
на 31.03.2020
Страните от Г-20 изразиха решимостта си да защитят свободната и честна търговия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министрите на търговията на страните от Г-20 изразиха решимостта си да защитят свободната и честна търговия в условията на разпространение на коронавируса, предаде „Ройтерс”, цитирана от БНР.

препоръчано

Те постигнаха съгласие да гарантират сътрудничеството и координирането при снабдяването с медицински продукти и оборудване на фона на пандемията. В съвместно изявление министрите заявиха, че ще вземат незабавни мерки за улесняване на търговията с тези материали и че ще насърчават допълнителното им производство.

Министрите на търговията на страните от Г-20 също така поеха ангажимент да положат усилия да предотвратят недобросъвестните практики и необоснованото увеличение на цените на продукти, особено на медицинските продукти и лекарствата, по време на пандемията.

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК