BG EN

Страхил Ангелов: Ако го нямаше Деня на победата, нямаше да я има и днешна Европа

ЧАС ПИК

Страхил Ангелов: Ако го нямаше Деня на победата, нямаше да я има и днешна Европа

4128
на 09.05.2014
Страхил Ангелов: Ако го нямаше Деня на победата, нямаше да я има и днешна Европа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ако нямаше Ден на победата, не би могла да я има и тази Европа, каквато я имаме днес. Лично аз празнувам Ден на победата. Така сме празнували в моето семейство, такива са ни традициите, това е истинският празник. Това каза депутатът от Коалиция за България Страхил Ангелов, цитиран от "Фокус".

препоръчано

На въпрос, може ли да бъде направен паралел между българския парад на 6 май и парада в Москва по случай 9 май, Страхил Ангелов отговори: „Съжалявам за този парад, който видях на 6 май. Паралел, разбира се, не може да бъде направен. Ако на моята клетва аз бях марширувал по този начин, най-вероятно щях да набивам крак поне един месец на някой плац след това. Тук вече главнокомандващият да каже, защо се проведе такъв парад. На него хареса ли му, на господин Плевнелиев, дали му хареса този парад? Господин Плевнелиев, който се обърна към редниците с „господа войници”, може ли да се сложи „господа” пред „войниците”? Само офицерите могат да бъдат наричани така. Но той често се обърква, явно”.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК