ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
Борисов с ВАЖНА РАВНОСМЕТКА за пенсиите на българите
Бивш външен министър ЗАНУЛИ Гюров: Не знам кога стана непрестижно да си на една маса с президента на САЩ
ЧАС ПИК
Страшна пукотевица в Хюстън! Въоръжен нахлу в сграда и откри стрелба, има загинали и ранени
7466
на 04.05.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама души са убити, след като въоръжен мъж нахлу в сградата на „Кнайт транспортейшън“ в предградието Кейти на град Хюстън, съобщава KPRC2, цитиран от "Фокус". Малко преди 9 часа сутринта (местно време) екипи на Бърза помощ са се отзовали на сигнал за стрелба в селището.
препоръчано
Представител на властите посочва, че става дума за множество изстрели.
Сградата се намира в близост до две училища, които веднага са били затворени.
От местното шерифство потвърждават, че има ранени. Информация за състоянието им не се съобщава. Властите съобщават, че стрелецът е убит.
свързани новини
Шестима са загинали при наводнения в района на американския град Хюстън
4609
на 20.04.2016


