ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Наби не се целеше по хората, нито по гларусите. Искаше да стреля по саксиите на пицарията, но рани две жени".
препоръчано
Това разказа пред "24 часа" 20-годишният Димитър, от чийто апартамент сириецът е стреля с въздушна пушка по заведението.
При стрелба с въздушна пушка в сряда следобед са били ранени две клиентки на пицария "Романс" на ул. "Ал. Велики" в Бургас.
Едната от тях - жена на 27 г. е била в заведението с 6-месечното си бебе и мъжа си.
Нараняванията обаче са леки, а пострадалите са отказали да бъдат прегледани в болница.
Пушката, заедно с 46 сачми, са иззети от полицията. За няколко часа там са били прибрани стрелецът и аверът му Димитър.
По случая е образувано дознание.
Избирателка на ГЕРБ емоционално към Борисов: Само тези на улицата ли са хора според вас?
75780
преди 51 минути
Александър Йорданов: Митингите на ДПС са по-европейски от пепейските
46467
преди 2 часа


