ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заподозреният за стрелбата в най-големия мол в Ню Джърси, е бил открит мъртъв, предаде Асошиейтед прес. По всичко личи, че той се е самоубил.
препоръчано
Тялото на 20-годишния Ричард Шуп е било открито в задната част на "Гардън стейт плаза мол" в град Парамъс. Според властите Шуп се е самоубил със същото оръжие, което е използвал в мола. Открита е бележка. Няма други пострадали при нападението.
Полицията беше вдигната под тревога, след като беше съобщено, че в мола са чути множество изстрели малко преди затварянето му в 9:30 ч. местно време. Посетителите и служителите в мола побягнаха към изходите или се укриха. Молът се намира на около 25 километра на северозапад от Манхатън.
Иран може да получи достъп до 300 милиарда долара за инвестиции
1414
преди 13 минути
С растеж приключи търговията на водещите европейски борси
1474
преди 28 минути


